fbpx

«Litwiniuk & Company» – сімейна юридична фірма з багаторічним досвідом ведення справ, пов’язаних із заподіянням особистої шкоди, та глибоким розумінням того, що доводиться переживати Вам і Вашій родині. Основні цінності, які утвердив Ларрі Літвінюк під час заснування фірми у 1976 році – високий рівень послуг, довіра та наполеглива праця – якими ми керуємося і сьогодні, підкріплюються відмінними знаннями тонкощів справ, що стосуються відшкодування збитків, завданих внаслідок дорожньо-транспортних пригод та особистої шкоди. Наші юристи та помічники нададуть Вам послуги на найвищому рівні від початку процесу подання позову до врегулювання справи.

Ми маємо досвід роботи з фізичними особами та родинами, яким потрібні послуги перекладу під час процесу подання позову. Абсолютно безкоштовно для вас ми запросимо перекладача, який розмовляє Вашою мовою, і який буде присутній у нашому офісі під час Вашого спілкування з юристом.

Зверніться до нас і розкажіть про Ваш випадок. Щоб домовитися про присутність перекладача, попросіть члена Вашої родини чи товариша, який розмовляє англійською, зателефонувати до нашого офісу за номером (403) 273-8580 і призначити зустріч. Перша зустріч буде безкоштовною, і якщо Вас влаштують уміння та досвід нашої фірми, ми представлятимемо Ваші інтереси, не беручи плати, доки процес розгляду справи не завершиться. Крім цього, ми беремо на себе медичні витрати. Простіше кажучи, ми не приймаємо оплати, доки Ви самі не вирішите, що нам варто заплатити. Оплата нашої роботи та відшкодування витрат залежатиме від результату, який ми отримаємо, представляючи Ваші інтереси.

У цей непевний час потрібно мати напохваті юриста з досвідом ведення справ у галузі дорожньо-транспортних пригод або особистої шкоди. Ми прибудемо негайно – безкоштовно для Вас – й застосуємо весь свій досвід, щоб у результаті отримати потрібне вам рішення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out the form below or email us directly at [email protected]